Dětské rádio Mělník


Dětské rádio MělníkMožná nevíte, že naše aktivity nesahají jen na pole divadelní a muzikálové ale také rok a půl už také máme prsty také ve vysílání dětského rádia. Založili jsme ho pro děti a také děti v něm rozhodují o tom, co se bude v tomto rádiu vysílat. Říkáme mu – Dětské rádio Mělník aneb opravdu dětské rádio. Rádio už rok můžete poslouchat pravidelně 1x týdně. Tedy každý týden v úterý mezi 18:00 a cca 19:00 vysíláme nové živé vysílání. V něm si kromě zajímavých informací a písniček můžete také zasoutěžit o zajímavé ceny, které nám do soutěží věnují různí podporovatelé našeho dětského rádia.

Tohle rádio nechytnete na běžném FM rádiu. Vysíláme pouze na internetu. Naše stránka s vysíláními – najdete tam totiž kompletní archvi dosud odvysílaných dílů – je na adrese: http://detske-radio-melnik.webnode.cz

Dětští moderátoři rádia se účastní také různých akcí jako „spíkři“. V lonském roce moderovali na akci Divadlo dětem a na dětském dni ve Lhotce, dále ve spolupráci s MEKUC nahrávali dětské průvodce městem pro audioprůvodce v Mělníku. Psalo se o nás už také v novinách a vysílalo v Českém rozhlase. Zkrátka už se o nás ví.

Fotky a informace o jednotlivých vysíláních můřete najít také na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

A co vy, posloucháte Dětské rádio Mělník také?