POZOR veliká změna v pořádání průvodu KARLA IV.  

Průvod půjde již  odpoledne  ve tři hodiny.
Účastníky průvodu oblékneme letos v jídelně v Zahradnické akademii a tam se bude řadit i průvod. Všichni se dostaví již ve třináct hodin. Kromě naší gotické části  s Karlem IV. a arcibiskupem, se průvodu zúčastní  sv. Václav, sv. Ludmila, Přemysl Otakar II., TGM, vesnický lid atd. A Jarošovci. Průvod dojde na náměstí, které obejde a potom se navrátí zpět k zahradnické škole. Tam by měl skončit.
Honorář za účast je stejný, jako jiná léta.
Těšíme se na vás všechny.
Přihlašovat se můžete na webu http://pruvod.novedivadlomelnik.com/
cropped-hlavicka
Informace pro zájemce o účast na alegorickém průvodu – Mělnické vinobraní rok 2017
Na alegorický průvod mělnického vinobraní je možno se jednotlivě nahlásit na našich webových stránkách pruvod.novedivadlomelnik.com. Zájemci se musí nahlásit jednotlivě a uvést údaje potřebné k evidenci, pro vyplácení odměn (jméno, příjmení, bydliště, číslo OP, případně rodné číslo)
Pokud se jedná o děti do 15 let, požadujeme jejich rodné číslo. To by mělo být na průkazkách zdravotní pojišťovny. Děti do 10 ti let přihlašují jejich rodiče a odměnu za účast na průvodu přebírají rovněž.
Nástup na oblékání do kostýmů bude letos probíhat v jídelně v Zahradnické akademii a tam se bude řadit i průvod. Všichni se dostaví již ve třináct hodin.
Každý nahlášený účastník se nejprve nahlásí v evidenci a předloží OP, případně průkazku ZP, s uvedeným rodným číslem.
Průvod vychází v 15 hodin.
Upozorňujeme, že je nutno vlastnit vhodnou obuv, protože naše zásoby obuvi nejsou dostačující. Je naprosto NEVHODNÉ, dorazit v jakékoliv sportovní obuvi, v botách na podpatku, v bagančatech, holinách, atp. U žen, dívek a dětí je vhodnou obuví uzavřená polobotka, nebo balerínka. Muži a chlapci si mohou obout uzavřenou polobotku.
Obuv je nutno volit tak, aby nenarušila celkový dojem z historického kostýmu !!!
Také je vhodné pod oděv, který dostanete, si vzít svoje tílka, košile atp. Na nohou můžete mít punčocháče, děvčata i barevná nebo legínky. Ale pozor, žádné vzory! Pouze jednobarevné.
POZOR! POZOR! POZOR!
Po skončení průvodu je nutno nejprve odevzdat vousy, kníry, paruky a poté si v kostýmu zajít za službou, která účastníkům vyplatí odměnu. Peníze vyplácíme pouze kostýmovaným osobám.
Odměny: Děti do 15 let 150,- Kč , účastníci od 15 let 300,- Kč
Žádáme Vás všechny, kteří se do průvodu hlásíte, abyste si sebou nebrali do převlékárny žádné cennosti a větší finanční obnosy. Za odložené věci neručíme.
Těšíme se na Vás všechny, kteří se letos do průvodu hlásíte.
Přípravný výbor Divadelního spolku Nové divadlo Mělník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *